Prezent od Babci

czwartek, 4 września 2014

Koniec wakacji, koniec lata.



"Jesień idzie, nie ma na to rady"- zaśpiewajmy przepiękną piosenkę Andrzeja Waligórskiego.  Szykujmy pulowery (zróbmy sobie na drutach), patrzmy jak spadają liście.

Czytaj więcej »
Autor: Babcia Dorota o 06:22 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2014 (10)
    • ►  października (1)
    • ▼  września (1)
      • Koniec wakacji, koniec lata.
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (4)
  • ►  2013 (11)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (6)

O mnie prezentodbabci@gmail.com

Babcia Dorota
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.